تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

سایت تخصصی توسعه فردی و اجتماعی | تکنولوژی ذهن طلایی

دوره های مجازی موفقیت و توسعه فردی سخنرانی های اساتید موفقیت جهانی ویدئو های انگیزشی مقالات و کتب موفقیت


دوره مجازی پارادایم شیفت (Paradigm Shift)


دوره مجازی پارادایم شیفت (Paradigm Shift)

دوره مجازی پارادایم شیفت (Paradigm Shift)

 

                    http://uupload.ir/files/chut_باب_پراکتور-تکنولوژی_ذهن_طلایی.jpg           

باب پراکتور چه میگوید:

باب پراکتور به خوبی می‌داند که چطور با زبان افرادی که به کمک و راهنمایی نیاز دارند صحبت کند، برای اینکه خود نیز یک زندگی پر از محدودیت را پشت سر گذاشته است. او که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کرد، تا مدت طولانی کارهای بسیار سطح پایین و بدون آتیه‌ای انجام می‌داد. این وضعیت تا سن 26 ‌سالگی او، که با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل آشنا شد ادامه پیدا کرد. این کتاب بذر امید را در ذهن باب پراکتر جوان کاشت و او توانست ظرف یک سال، به درآمد بیشتر از 100،000 دلار رسیده و کمی پس از آن، از رکورد درآمد بیش از یک میلیون دلار نیز عبور کرد. باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش‌دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد، و نه تنها پایه‌های فکری موفقیت و انگیزه برای رسیدن به هدف، بلکه همچنین استراتژی‌های عملی‌ای که امکان تقویت، رشد، و موفقیت آنها در این جهان دائماً در حال تغییر را فراهم می‌کند را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بعضی‌ها همواره موقعیت‌های منفی را به زندگی خود جذب می‌کنند و جمعی دیگر تنها موقعیت‌های مثبت را جذب می‌کنند؟

 

شما تنها می‌توانید آن‌چه را که با فرکانس شما هماهنگی دارد را به خود جذب کنید. هر چیزی در عالم هستی ارتعاش دارد و دارای فرکانس مشخصی است. ذهن و جسم شما هم از این قاعده مستثنی نیست. از طریق یک میکروسکوپ به بدن خود نگاه کنید. یک توده‌ی انرژی است که حرکت می‌کند و ارتعاش دارد. همین جاست که مشخص می شود که چرا بعضی از افراد همواره درگیر مشکلات و موارد منفی هستند. نود درصد جمعیت خواسته و آرزوهایی مثبت دارند؛ اما منفی فکر می‌کنند. اندیشه‌های منفی‌شان، آن‌ها را در ارتعاش منفی قرار می‌دهد.

 

اما راه حل چیست؟ چگونه می توانیم از لحاظ ارتعاشی با خواسته هایمان هماهنگ شویم؟

 

حقیقت این است که این پارادایم ها هستند که سطح ارتعاش افکار شما را مشخص می کنند. این پارادایم ها هستند که فرکانسی که به جهان هستی ارسال می کنید را مشخص می کنند

 

فقط روزانه ۱۵۰۰ تومان روی خود سرمایه گذاری کنید

لطفا تمامی اطلاعات را وارد کنید 

 

هزینه ثبت نام برای یک ماه میباشد و در یک ماه هر هفته شما لینک

دانلود 3 ساعت سخنرانی تخصصی را در ایمیل خود دریافت میکنید.

 

لینک ثبت نام

https://zarinp.al/95829

 

 

     دکتر علیرضا آزمندیان چه میگوید؟   

 

این سیستم جدید خودشکوفایی که بر اساس پروگرام کردن ضمیر ناخودآگاه بنیانگذاری شده است می تواند تحول بزرگی در نظام باورها، شخصیت و اعتماد به نفس انسان ایجاد کرده و در عین حال روحیه انسان را به زیبایی مدیریت کند و حتی کنترل و مدیریت فیزیولوژی بدن را بعهده بگیرد و نقش عظیمی در سلامت جسم و روان داشته باشد.این سیستم به انسان کمک می کند تا بتواند با ارسال سیگنال های مثبت و زیبا به کائنات خدا، مقدمات جذب منابع و وسائل را فراهم کند تا انسان بتواند در کنار سعی وتلاش خود با کائنات خدا همسو شود و به اذن خدای مسبب الاسباب امکانات جهان هستی را به خدمت بگیرد و با خلق ثروت ها و دستاوردها، از زندگی خود یک شاهکار بسازد.

یکی از زیبایی های سیستم خود شکوفایی و خود مدیریتی ، استعانت از حضور لحظه به لحظه خدای رحمان در زندگی ما و بهره گیری از رهنمود های پیامبران، امامان و معصومان ماست که بعد معنویت و الوهیت را در این سیستم الهی انسانی، بسیار پررنگ و اثربخش کرده است.   

 

 

برایان تریسی میگوید بهترین و باارزش ترین سرمایه گزاری ،سرمایه گزاری روی خود است.

هر دلار سرمایه گزاری روی خودتان،در آینده بازگشت 300 درصدی خواهد داشت.

 

با هزینه بسیار کمی میتوانید در این دوره شگفت انگیز عضو شوید و هر هفته با ساعت ها

سخنرانی اساتید بزرگ موفقیت خود و شخصیت خود را بمباران کنید.  

 

این دوره مشکل شده است از :

ویدئو هایی پیوسته از باب پراکتور در خصوص تغییر پارادایم و شخصیت

فایل های صوتی از دکتر ازمندیان در خصوص تغییر پارادایم و شخصیت و ایجاد یک شخصیت نخبه

ویدئو انگیزشی عالی که به شما انگیزه برای تغییر میدهد.

دفترچه بهبود شخصی که شما را قدم به قدم با دروس جلو میبرد و کمک میکند خود را بهتر بشناسید و تغییر دهید.

مدت زمان این دوره 14 هفته میباشد

 

چه چیزهایی در این دوره یاد میگیرم؟

خودشناسی       نفس و خودباوری     فلسفه سختی ها و تاخیرها    تصویر ذهنی     سیستم باورها     قدرت ایمان     قوانین رشد       ساختن خود زیبای خود

اعتماد به نفس     ضمیرناخداگاه     اثر مرکب     جلوگیری از پشیمانی ها      اساس زندگی نخبگان      قدرت روزمره     چگونه ضمیرناخداگاه خود را برنامه ریزی کنیم؟

تفکر استراتژیک

 

این مطالب به صورت هفتگی،هر صبح شنبه برای شما عزیزان از طریق ایمیل و پیامک ارسال میشوند.  

به این طریق شما یک هفته زمان دارید تا مطالب گفته شده را روی خودتان اجرا کنید و برای درس جدید اماده شوید.

 

مشاوره رایگان در حین دوره با ایدی تلگرام زیر  SuccessA@

 

لطفا تمامی اطلاعات را وارد کنید

فقط روزانه ۱۵۰۰ تومان روی خود سرمایه گذاری کنید

 

هزینه ثبت نام برای یک ماه میباشد و در یک ماه هر هفته شما لینک

دانلود 3 ساعت سخنرانی تخصصی را در ایمیل خود دریافت میکنید.

 

لینک ثبت نام

https://zarinp.al/95829

 

تجربه شخصی از این دوره :

حدودا 7 ماه پیش از نگارش این متن زندگی یکنواخت و پرتنشی داشتم.به تازگی ازدواج کرده بودم و مشکلات فراوانی با همسر و کار خود داشتم.از طرف شرکتی که در ان مشغول کار بودم به ماموریت 10 روزه به یکی از شهرستان ها فرستاده شدم.ماموریت سختی بود و پس از بازگشت من بسیار ناراضی از شرایط کار بودم.

تصمیم گرفتم دیگر به این نوع زندگی ادامه ندهم و هر طور شده کاری در دنیای خودم انجام بدهم.به طور اتفاقی با اقای دکتر ازمندیان از طریق کانال تلگرامی ایشان اشنا شدم .هر طور که بود خودم و همسرم را به همایش رایگان ایشان رساندم و تصمیم گرفتم در یکی از دوره های ایشان شرکت کنم.اما هزینه دوره بسیار بالا بود و من ان مقدار پول نداشتم.اما تصمیم من برای تغییر زندگی ام قطعی بود.از کسی مقداری پول قرض گرفتم و در این دوره ثبت نام کردم.میدانستم که زندگیم متحول خواهد شد. تا یک ماه اول تغییر چندانی در زندگیم مشاهده نکردم.اما به تدریج معجزه اتفاق افتاد.همسرم هم متاثر از تغییر رفتار من در رفتارش تغییر ایجاد کرد و زندگی مان چهره بهتری نسبت به خود گرفت ،پر از اعتماد به نفس،خود باوری،عشق به خدا،عشق به جهان هستی،خوشحال و شاد،و همه اینها را مدیون دکتر ازمندیان عزیز و گرامی هستم.از طرفی با تغییراتی که در شخصصیت و پارادایم من ایجاد شده بود به فکر کسب و کاری برای خودم بودم.باورتان نمیشود چه انرژی فراوانی وارد زندگی من شده بود.شب روز تلاش کردم ،مطالعه کردم،روی خودم سرمایه گزاری کردم .با صحبت هایم در محیط کار همه همکاران را متحول کردم به گونه ای که هر کسی به فکر بهبود زندگی خود بود.هر روز صبح با انرژی فراوان بر میخواستم با امید به خدا روزم را شروع میکردم.عادت های بد را کنار گذاشتم ،ورزش کردم،مطالعه کردم و ...

زندگی برایم بسیار زیبا و پر امید شده و دنیا را زیبا میبینم و همه را مجذوب خود میکنم.درامدم افزایش پیدا کرده و برنامه و هدف دارم.هر روز صبح که از خواب بیدار میشوم به دنبال هدف هایم هستم و یکی یکی به انها دست میابم.

به امید اینکه همه مردم ایران حال خوب مرا و انرژی تما نشدنی مرا داشته باشند.

یک شخصیت زیبا یک زندگی زیبا را میسازد.

  انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 739

مطالب تصادفی

  • سری 1 اموزش پارادایم شیفت ( برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخداگاه )
  • به خودتان و زندگی خودتان چه نمره ای میدهید؟
  • دوره مجازی پارادایم شیفت (Paradigm Shift)
  • مقاله صوتی پول چیست و چگونه بدست میاید

تهران-تهران

موفقیت اتفاقی نیست ، موفقیت بدست اوردنیست